SME
Piatok, 24. september, 2021 | Meniny má Ľuboš, ĽuborKrížovkyKrížovky

Piatoček: Už nikto nie je za dverami...

Maestro, ďakujeme!

Vypočujte si podcast Piatoček:

Je tu nový diel humorného podcastu Piatoček!

Čo v ňom budete počuť?

V Anglicku zrušili všetky covid opatrenia. A tak internetom kolujú fotografie, ako sa Briti hromadne opíjajú po baroch. Problém však je, že v Anglicku teraz denne hlásia približne 40 000 nových nakazených. Z toho vyplýva, že je ten najvhodnejší čas na uvoľňovanie!

Skryť Vypnúť reklamu

***

Romana Tabák sa šla schladiť do Studenovodských vodopádov. Problém však je, že v tatranských plesách je prísny zákaz kúpania a fakt nikto, ani poslankyňa Národnej rady, si nemôže obliecť plavky a spraviť si z toho wellness. Veď toho medveďa, čo sa voľne pohybuje po turistických trasách, musel šľak trafiť, keď ju stretol rozčapenú vo vode.

***

Keďže americké bombardéry zhodili v štyridsiatych rokoch na území dnešných Nív niekoľko ton bômb, je úplne logické postaviť tu nové centrum Bratislavy s autobusovou stanicou, biznis centrami a nákupnými strediskami.

***

Nemôže nás večne ostať jedenásť, niekto vyrúbe bútľavú vŕbu za dedinou, jedného dňa nikto nebude čakať za dverami a raz bude posledná klaňačka skutočne poslednou. S tým sa nedá nič robiť.

Skryť Vypnúť reklamu

Jediné, čo vieme ovplyvniť, je, čo ostane. A za pánom Lasicom ostalo niečo, čo sa dá ťažko definovať jedným slovom. Niečo, čo bude ovplyvňovať budúce generácie a niečo, čo je neoddeliteľnou súčasťou našej kultúry. Preto sa asi nedá povedať nič iné ako: Ďakujeme.

Podporiť nás môžete na Patreone a opustiť sa s nami môžete na Discorde.

Súvisiaci článok Piatoček: Dezoláti vs. Majkrosoft, Bil Gejts, Emezon a Epl Čítajte 

Skryť Vypnúť reklamu
Čo je to podcast?

Podcast je zvukový záznam na internete, ktorý si môžete vypočuť alebo nechať stiahnuť na svoj smartfón, prípadne na iné zariadenie - princípom je neskoršie počúvanie. Podcasty často fungujú ako pravidelné relácie, ktoré vychádzajú denne alebo raz za týždeň či mesiac.

Slovenské podcasty - aktualizovaný rebríček >>

Počúvanosť všetkých podcastov SME.sk (graf) >>

Počúvanosť podcastu Dobré ráno (graf) >>

Máte záujem o spot v podcastoch?

Ak máte záujem o reklamný spot v podcastoch alebo inú spoluprácu, napíšte nám na podcasty.inzercia@sme.sk, pošleme vám cenovú ponuku.

Čo získate inzerciou v podcastoch >>

Podcastový klub na Facebooku
Podcastový klub na Facebooku

Diskutuje o podcastoch s ich tvorcami a ostatnými poslucháčmi vo facebookej skupine >>

Prenájom podcastového štúdia
Prenájom podcastového štúdia

Ponúkame prenájom podcastového štúdia na audio nahrávanie. Pri nahrávaní bude k dispozícii zvukový technik, ktorý podľa dohody môže audio nahrávku upraviť alebo postrihať. Viac info >>

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Logo podcastu Dobré ráno.

Koalícii hrozí, že stratí väčšinu v parlamente.


a 3 ďalší 5 h
Skryť Zatvoriť reklamu