SME
Nedeľa, 22. máj, 2022 | Meniny má Júlia, Juliána

Upratujeme archív podcastu Rozhovory ZKH. Takto sa vyhnete zbytočným notifikáciám

Návod, ako mať prehľadnejší zoznam podcastov.

Ilustračné foto.Ilustračné foto. (Zdroj: FOTOLIA)
Načítavam... Oznam: Upratujeme archív podcastu Rozhovory ZKH "
Počúvajte v aplikácií SME. Pozrite si ponuku podcastov SME.

V nasledujúcich dňoch budeme do podcastových aplikácii dopĺňať archívne epizódy relácie Rozhovory ZKH z rokov 2018 a 2019.

Chceme vás upozorniť, že niektoré podcastové aplikácie môžu tieto archívne epizódy vnímať ako nové, a tak vám môžu notifikovať desiatky nových dielov za deň. Z našich skúseností sa to týka prevažne aplikácií Apple Podcasty a Podcast Addict.

Pripravili sme návod, ako si vašu aplikáciu nastaviť tak, aby nedochádzalo k zahlteniu vášho odberu.

Apple Podcasty

V aplikácii Apple Podcasty v sekcii Knižnica nájdite podcast Rozhovory ZKH. Po jeho zobrazení, kliknite vľavo hore na tri bodky. Zvoľte možnosť Nastavenia. V sekcii Sťahovanie kliknite na možnosť Obmedziť na a vyberte si napríklad Najnovšie alebo 2 najnovšie.

SkryťVypnúť reklamu

Odteraz vám aplikácia bude hlásiť len jednu, maximálne dve epizódy Rozhovorov ZKH za deň.

Podcast Addict

V aplikácii Podcast Addict vo vašej knižnici Podcasts nájdite podcast Rozhovory ZKH. Po jeho zobrazení kliknite na ozubené koliečko v hornej časti obrazovky napravo. V ponuke nastavení nájdite možnosť Downloads a zapnite ju. Kliknite na možnosť, ktorá sa vám rozsieti pod tým - Automatic downloads, Download limit, Download order...

Zvoľte Batch download limit a vyberte počet epizód, ktoré chcete, aby sa vám za deň sťahovali. Ideálne je nastaviť 1 episode alebo 2 episodes.

Google Podcasts a Spotify

Aplikácia Google Podcasts nemá možnosť zvoliť si maximálny počet stiahnutých epizód za deň. Radikálnejšou možnosťou je len vypnutie automatického sťahovania a upozornení.

SkryťVypnúť reklamu

Pri službe Spotify sa problémy s množstvom neoprávnených notifikácií dá vyriešiť jedine zrušením upozornení. Tieto kroky však neodporúčame, keďže sa tak môžete pripraviť o notifikácie aj úplne nových epizód z obľúbeného podcastu, ktoré by vás mohli zaujímať.

Keďže sme pri týchto dvoch platformách pri dopĺňaní podcastového archívu Rozhovorov ZKH doteraz nezaznamenali problémy, nepredpokladáme, že ich užívatelia a užívateľky budú zahlcovaní množstvom notifikácii.

Podcasty denníka SME

Všetky podcasty denníka SME si môžete vypočuť na jednom mieste na podcasty.sme.sk.

Ak máte záujem o reklamný spot v podcastoch alebo inú spoluprácu, napíšte na podcasty.inzercia@ sme.sk, pošleme vám cenovú ponuku.

SkryťVypnúť reklamu
Čo je to podcast?

Podcast je zvukový záznam na internete, ktorý si môžete vypočuť alebo nechať stiahnuť na svoj smartfón, prípadne na iné zariadenie - princípom je neskoršie počúvanie. Podcasty často fungujú ako pravidelné relácie, ktoré vychádzajú denne alebo raz za týždeň či mesiac.

Počúvanosť všetkých podcastov SME.sk (graf) >>

Počúvanosť podcastu Dobré ráno (graf) >>

Máte záujem o spot v podcastoch?

Ak máte záujem o reklamný spot v podcastoch alebo inú spoluprácu, napíšte nám na podcasty.inzercia@sme.sk, pošleme vám cenovú ponuku.

Čo získate inzerciou v podcastoch >>

Podcastový klub na Facebooku
Podcastový klub na Facebooku

Diskutuje o podcastoch s ich tvorcami a ostatnými poslucháčmi vo facebookej skupine >>

Prenájom podcastového štúdia
Prenájom podcastového štúdia

Ponúkame prenájom podcastového štúdia na audio nahrávanie. Pri nahrávaní bude k dispozícii zvukový technik, ktorý podľa dohody môže audio nahrávku upraviť alebo postrihať. Viac info >>

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Spravodlivosť čakala na Heydricha v zákrute.


a 1 ďalší 10 h
Podcast Klik.

Komentovaný prehľad technologických správ.


a 3 ďalší 21. máj

Nové správy zo sveta vedy.


a 2 ďalší 20. máj
Podcast Zblízka Slovenskej filmovej a televíznej akadémie.

O hlúpych rozhodnutiach a obyčajných ľuďoch.


20. máj
SkryťZatvoriť reklamu